fbpx

Dodatkowe 450 mln

w programie Mój Prąd 5.0

Zainwestuj w fotowoltaikę, zostań naszym Klientem i otrzymaj GWARANCJĘ dotacji!

UWAGA! Oferta ograniczona czasowo

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Nie czekaj aż inni złożą wnioski dotacyjne

Wyślij zapytanie i otrzymaj DARMOWĄ wycenę!

Dodatkowe 450 mln

w programie Mój Prąd 5.0

Zainwestuj w fotowoltaikę, zostań naszym Klientem i otrzymaj GWARANCJĘ dotacji!

UWAGA! Oferta ograniczona czasowo

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Nie czekaj aż inni złożą wnioski dotacyjne

Wyślij zapytanie i otrzymaj DARMOWĄ wycenę!

Mój Prąd 5.0
Błyskawiczny montaż
Gwarancja dotacji
Dopasowana instalacja

Mój Prąd 5.0 - dotacja do fotowoltaiki​

Mój Prąd to popularny program dotacji rządowej, z którego skorzystało już setki tysięcy Polaków. Inicjatywa wspiera inwestycje w fotowoltaikę, umożliwiając otrzymanie wsparcia finansowego na zakup i instalację paneli słonecznych. 

Dlaczego warto skorzystać z dotacji właśnie teraz?

Podstawowa pula pieniędzy w budżecie programu Mój Prąd 5.0 wyczerpała się w niespełna miesiąc od rozpoczęcia naboru.  NFOŚiGW poszerzył pulę programu Mój Prąd 5.0 o kolejne 400 mln zł. Co oznaczało, że budżet piątej edycji programu wyniósł pół miliarda złotych. W połowie lipca NFOŚiGW poinformowało, że w programie pozostało już tylko 200 mln złotych. W sierpniu br. środki zostały wyczerpane a pulę poszerzono o kolejne 450 mln zł

Biorąc pod uwagę tempo składanych wniosków, ta kwota może wyczerpać się znacznie wcześniej aniżeli termin zamknięcia naboru, czyli 22 grudnia br. 

BŁYSKAWICZNY MONTAŻ

fotowoltaiki w 60 dni

Korzystając z tej ograniczonej czasowo oferty otrzymujesz gwarancję na błyskawiczne wykonanie usługi montażu instalacji fotowoltaicznej.

Współpracujemy wyłącznie z własnym, profesjonalnym i doświadczonym zespołem monterów, którzy posiadają niezbędne uprawnienia do wykonywania instalacji fotowoltaicznych.

Sprawdź jakie to PROSTE

KROK 1

Wysyłasz formularz zgłoszeniowy

KROK 2

Ustalamy szczegóły współpracy

KROK 3

Blokujemy dla Ciebie termin montażu

DOTACJA Mój Prąd 5.0

albo zwrot 50% wysokości podstawowej dotacji

Spełniasz określone w programie warunki dotacji? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi TAK, to wybierając SUNERGO otrzymujesz GWARANCJĘ, że  dostaniesz dotację z programu Mój Prąd 5.0.

Jeżeli pomimo bycia uprawnionym do otrzymania dofinansowania i złożenia wniosku o dotację nie dostaniesz jej bo:

to GWARANTUJEMY Ci zwrot kwoty w wysokości 50% wnioskowanej dotacji na podstawowym poziomie dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej (6 000 zł)!

Skąd ta pewność? W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie specjalistów, którzy wiedzą jak sprawnie procesować dokumentację administrcyjną, dlatego, nie obawiamy się odważnych deklaracji!

KROK 1

Pomagamy Ci złożyć wniosek

KROK 2

Otrzymujesz dotację

Dofinansowanie na fotowoltaikę mogą otrzymać wyłącznie  osoby fizyczne, które wytwarzają energię elektryczną na potrzeby własne oraz związane są z zakładem energetycznym umową regulującą kwestie wprowadzenia do sieci wyprodukowanej energii.

Warunkiem uczestnictwa w programie jest  refinansowanie instalacji o mocy 2-10 kW. Dofinansowanie do fotowoltaiki obejmuje nowe inwestycje, a nie rozbudowę istniejących.

Dotychczasowi beneficjenci, którzy skorzystali już z dotacji we wcześniejszych edycjach programu będą mogli wnioskować o dofinansowanie nowych, dodatkowych systemów instalacji:
  • magazyn energii elektrycznej,
  • magazyn ciepła,
  • system zarządzania energią HEMS/EMS.

Wysokość dofinansowania do fotowoltaiki w ramach programu Mój prąd 5.0 uzależniona jest od liczby zakupionych urządzeń:

  • mikroinstalacja fotowoltaiczna bez instalacji dodatkowych komponentów – 6 000 zł;
  • instalacja fotowoltaiczna z conajmniej jednym dodatkowym komponentem – 7 000 zł;
  • magazyn ciepła – 5 000 zł;
  • magazyn energii elektrycznej – 16 000 zł;
  • system zarządzania energią HEMS/EMS – 3 000 zł.

Łącznie prosument może otrzymać nawet do 29 000 zł.

Nabór wniosków trwa do 22 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania środków.

Obecnie w puli budżetu zostało już tylko 30% środków.

W piątej edycji przyjmowane są wnioski o dofinansowanie na fotowoltaikę, których koszty kwalifikowane poniesiono od 1 lutego 2020 roku.

DOPASOWANA INSTALACJA

bez problemów z napięciem w sieci

Wybierając SUNERGO możesz mieć pewność, że Twoja instalacja będzie działać sprawnie i co najważniejsze wydajnie. 

Powierzając nam wykonanie instalacji możesz mieć pewność, że będzie ona dopasowana do możliwości instalacji elektrycznej w Twoim domu. Zanim zaczniemy kompletować podstawowe komponenty Twojej instalacji przeprowadzimy wizję lokalną i wykonamy wszystkie niezbędne pomiary, aby móc określić  moc instalacji możliwej do zamontowania, aby nie mieć problemów z wyłączającym się falownikiem.

Nie obiecujemy niemożliwego - sprawdzamy i działamy

KROK 1

Przeprowadzamy wizję lokalną

KROK 2

Wykonujemy pomiary i określamy moc instalacji

KROK 3

Podpisujemy umowę

Fotowoltaika w najlepszym wydaniu

Nasze doświadczenie w branży fotowoltaicznej sięga 2013 roku, w którym jeden z założycieli firmy zamontował komercyjnie pierwszą instalację fotowoltaiczną. Kolejne lata przyniosły dynamiczny rozwój działalności oparty na wiedzy technicznej i dbałości o szczegóły, które przekładały się na zadowolenie kolejnych klientów.

Dzięki solidnym fundamentom w kolejnych latach firma przekształciła się w spółkę specjalizującą się w profesjonalnym doradztwie, sprzedaży i montażu systemów fotowoltaicznych.

To, co było naszym znakiem rozpoznawczym od samego początku – najwyższa jakość wykonania, przełożyliśmy na pozostałe etapy procesu, czyli profesjonalne doradztwo i obsługę.
Instalacja pv Poznań

Poznaj nasze wybrane realizacje

Poznań

9,66 kWp
Instalacja wykonana na dachu skośnym pokrytym dachówką ceramiczną oparta na modułach monokrystalicznych (half-cut) firmy Q.Cells oraz falowniku marki Fronius.

Koszalin

9,75 kWp
Instalacja wykonana na dachu skośnym pokrytym dachówką ceramiczną oparta na modułach monokrystalicznych (half-cut) firmy Q.Cells oraz falowniku marki Fronius.

Puszczykowo

9,92 kWp
Instalacja wykonana na dachu skośnym pokrytym dachówką ceramiczną oparta na modułach monokrystalicznych firmy LONGi Solar oraz falowniku marki Fronius.

Poznań

39,96 kWp
Instalacja zrealizowana na gmachu placówki edukacyjnej. Instalacja na dachu płaskim wykonana została z wykorzystaniem modułów monokrystalicznych firmy LONGi Solar oraz dwóch falowników marki Fronius.

Grodzisk Wielkopolski

40,26 kWp
Instalacja zrealizowana na firmie handlowej. System został wykonany na dachu płaskim oparty na modułach monokrystalicznych (half-cut) firmy LONGi Solar oraz dwóch falownikach marki Fronius.

Bolesławiec

20,01 kWp
Instalacja wykonana na dachu skośnym pokrytym blachą na rąbek oparta na modułach monokrystalicznych (fullblack) firmy Q.Cells oraz falowniku marki Fronius.

Działamy kompleksowo

dostarczamy rozwiązania techniczne obejmujące wszystkie etapy inwestycji. Począwszy od zaprojektowania systemu, przez jego ekonomiczną ocenę, aż po montaż instalacji fotowoltaicznej, monitoring jej działania oraz opiekę serwisową.

Do Twojej instalacji wybieramy wyłącznie najlepsze podzespoły

Longi Solar - producent paneli fotowoltaicznych

LONGI SOLAR to największy na świecie producent ogniw monokrystalicznych. Wysoka wydajność LONGi uzyskuje rekordową sprawność i znakomitą wydajność również przy słabym nasłonecznieniu lub w surowych warunkach.

Fronius - producent systemów fotowoltaicznych
Ponad 75. latami tradycji, doświadczenia i kompetencji może pochwalić się Fronius – jeden z liderów w zakresie technologii i innowacji z Austrii, z jasno określoną wizją: słońce przez 24 godziny. Producent jest znany z wydajnych i łatwych w montażu falowników.
Leoni - producent rozwiązań w zakresie zarządzania energią

Dedykowane kable solarne 

 marki Leoni z izolacją 1500V DC.

Staubli - producent złączy do instalacji fotowoltaicznych

Oryginalne złącza solarne Mc4 szwajcarskiej marki Stäubli Multi-Contact.

Dehn - ochrona instalacji fotowoltaicznych

Najwyższej klasy zabezpieczenia przepięciowe niemieckiej marki DEHN.

Tak mówią o nas nasi Klienci

Krzysztof Matuszek
Krzysztof Matuszek
2022
Czytaj więcej
Długo rozważałem montaż paneli, moją decyzję poprzedziłem wnikliwą analizą rynku i otrzymanych ofert. Zdecydowałem się na Sunergo z Suchego Lasu. Niewątpliwie ogromną zasługę na wybór tej oferty ma przedstawiciel Sunergo - MARCIN, poświęcił sporo czasu dla "trudnego klienta" (jakim niewątpliwie jestem), wytłumaczył zagadnienia techniczne i zabrał w miejsce wykonanych już instalacji (lubię zobaczyć coś na żywo nie tylko w katalogu). Dużo pozytywnych opinii, materiały najwyższej jakości, przejrzysta oferta dopasowana do potrzeb naszego domu, czego więcej potrzeba ? Wykonanie / realizacja: Bez zarzutu, zawsze na czas, zero uszkodzonych dachówek, estetyczne wykonane, wszystko zawsze posprzątane. Do tego solidna konstrukcja, która bez problemu wytrzymała ostatnie wiatry. Jest jeden minus, uzależniłem się od aplikacji solar.web 😉 przedstawiającej produkcję PV. Analizuję produkcję, oszczędność CO2, uzyski i staram się optymalizować zużycie własne, przejrzyste wykresy i dane bardzo to ułatwiają. Chcę chronić środowisko i budżet rodzinny, wybór SUNERGO to doskonała decyzja.
Witold Jabłoński
Witold Jabłoński
2022
Czytaj więcej
Minęło już kilka miesięcy od instalacji paneli na moim budynku gospodarczym, więc mogę ocenić całość usług firmy z perspektywy czasu. To, co wyróżnia firmę Sunergo to profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie prac – od konsultacji i wyceny, przez montaż, aż po kwestie związane z przyłączeniem instalacji do sieci. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. W mojej ocenie wszystkie prace zostały wykonane bardzo szybko, sprawnie i fachowo. Wszystkie szczegóły ustalali ze mną na bieżąco, doradzali i podpowiadali zarówno w doborze optymalnego sprzętu jak i rozmieszczeniu paneli i falownika. Pomimo awarii auta ekipy montażowej instalacja została zrealizowana w ustalonym terminie. Żona zwróciła też uwagę na to, że ekipa zostawiła porządek po sobie, co raczej nie jest standardem w budowlance.
Roman Kot
Roman Kot
2020
Czytaj więcej
Serdecznie polecam firmę Sunergo. Wpełni profesjonalne podejście do klienta, od projektu przez montaż aż do załatwienia spraw formalnych z dostawcą energii. Polecam.
Dorota Lubawy-Derdas
Dorota Lubawy-Derdas
2022
Czytaj więcej
Firma godna polecenia. Dobry kontakt od samego początku, na etapie mojej prośby o ofertę, poprzez spotkanie na żywo z przedstawicielem oraz dalszą wycenę i samą realizację montażu instalacji. Cała usługa została przeprowadzona w ustalonym terminie, bez opóźnień. Wybierałam z pośród kilku innych firm i tzw. "pierwsze wrażenie" tutaj było najlepsze. Ocenę wystawiam 3 miesiące po montażu, tak więc jak dotąd wszystko działa bez zastrzeżeń.
Szymon Hryhorowicz
Szymon Hryhorowicz
2022
Czytaj więcej
Na każdym etapie realizacji inwestycji Firma sprawdziła się na 5 - poprzez ocenę możliwości adaptacyjnych nieruchomości i wycenę systemu, bardzo sprawnego montażu instalacji jak rzetelnego rozliczenia i wykonania zgłoszenia zakończonej inwestycji. Doradztwo, usługa i kontakt na najwyższym poziomie. Jak najbardziej zasłużone 5 gwiazdek.
Krzysztof Muszyński
Krzysztof Muszyński
2021
Czytaj więcej
Serdecznie polecam firmę Sunergo. Wpełni profesjonalne podejście do klienta, od projektu przez montaż aż do załatwienia spraw formalnych z dostawcą energii. Polecam.
Artur Pogiel
Artur Pogiel
2022
Czytaj więcej
Bardzo profesjonalna firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Kompetentny i bardzo reponsywny handlowiec. Ekipa monterska bez zastrzeżeń. No i proponowany falownik firmy Fronius to jeden z lepszych wyborów.
Piotr Kuraszyński
Piotr Kuraszyński
2021
Czytaj więcej
Polecam firmę Sunergo. Począwszy od wykonania projektu do realizacji inwestycji pełen profesjonalizm. Podczas całego procesu doskonały kontakt z firmą. Pełne zaopiekowanie się klientem również po realizacji inwestycji. Minął już ponad rok od uruchomienia mojej instalacji i cały czas, w razie jakichkolwiek pytań, wiem że mogę zadzwonić i zawsze uzyskać wsparcie. A co najważniejsze od ponad roku, moje rachunki od dostawcy energii, ograniczają się do opłat związanych z przesyłem prądu. Za zużytą energię nie zapłaciłem od ponad roku NIC.
Jarosław Jaśkiewicz
Jarosław Jaśkiewicz
2021
Czytaj więcej
Polecam Sunergo jako dostawcę i wykonawcę. Instalację wykonali dwa lata temu. Doskonała współpraca na etapie ustaleń i profesjonalne wykonanie. Obsługa dokumentów z ENEA też super. System pracuje bez zarzutu. Firma warta rekomendacji.
Tomasz Tkaczuk
Tomasz Tkaczuk
2021
Czytaj więcej
Gorąco polecam współpracę z firmą Sunergo. Na tle konkurencji firmę wyróżnia to, że jest autoryzowanym instalatorem marki austriackiej Fronius, która produkuje jedne z lepszych falowników na rynku. Pozostałe komponenty także są wyższej jakości. Także dobór wielkości instalacji jest na najwyższym poziomie - wszystko dokładnie wyliczone uwzględniając konty nachylenia dachu i orientację względem stron świata. I muszę przyznać, że pod koniec sezonu wszystko się zgadza. Sam montaż przeszedł sprawnie, a instalacja jest wykonana estetycznie. Jeżeli chodzi o cenę jest to średnia półka w porównaniu do ofert opartych na chińskich falownikach i nieco gorszych panelach. Osobiście uznałem, że warto nieco dopłacić za jakość. Po wykonaniu instalacji firma monitoruje instalację i pomaga w otrzymaniu dofinansowania. Podsumowując, była to jedna z niewielu firm, które pracowały przy moim domu, z której usług byłem prawdziwie zadowolony.
Poprzedni
Następny

Zachęcamy do kontaktu!

(+48) 535 303 600

Szukasz solidnej i doświadczonej firmy z Wielkopolski, która wykona profesjonalną instalację fotowoltaiczną? Zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza kontaktowego! Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i doradzi najlepsze rozwiązanie.

Szukasz sprawdzonej firmy z Wielkopolski z dużym doświadczeniem?​